Aktywne Mamy :)

Miejsce na pomysły, aby macierzyństwo było miłe i rozwijające ;)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2014-04-07 22:11:48

Emilka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-07
Posty: 3
Punktów :   

spotkanie 15.04

Cześć dziewczyny,
na spotkaniu międzysektorowym rozmawiałyśmy z Gosią Sajkiewicz i Wiktorią o możliwości założenia grupy mam w Luboniu. Dziewczyny zaproponowały, abyśmy zorganizowały w tym celu spotkanie i zaprosiły na nie również innych rodziców/mamy z Lubonia. Miałybyśmy zawiązać grupę, która działałaby w Luboniu. Na spotkaniu byłaby również Gosia, która wprowadziłaby nas w temat zakładania takiej grupy nieformalnej. Termin jaki ustaliłyśmy to poniedziałek 15.04 ok godz. 18:00. Wstępne miejsce to kawiarnia Różany Ogród przy ul. Wschodniej. Co Wy na to? Mam nadzieję, że Wam pasuje.

Założenie jest również takie, aby reprezentacja tej grupy rodziców przyszła na ostatnie spotkanie międzysektorowe (we środę 16.04), na którym mamy wypracować pomysły konkretnych działań dla Lubonia.

Czy oprócz tego spotkania w poniedziałek pasowałoby Wam może w weekend spotkać się i pogadać o naszych planach zanim spotkamy się z "obcymi" mamami?

E.

Offline

 

#2 2014-04-07 22:51:24

Alicja K-T

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-06
Posty: 2
Punktów :   

Re: spotkanie 15.04

Jeżeli chcemy coś zrobić dla nas rodziców to musimy działać, jak mówił Jacek nikt za nas tego nie zrobi, więc mamuśki drogie - spotkajmy się na kawe i ciacho, pogadamy, pomyślimy!!!W kupie siła! Ja mogę się spotkać w weekend, lub w piątek - może wieczorem, żebyśmy miały z kim dzieci zostawic?

Offline

 

#3 2014-04-08 10:28:20

AgataMichalak

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-08
Posty: 1
Punktów :   

Re: spotkanie 15.04

Hej, jestem za spotkaniem się w naszym gronie wcześniej, a później z innymi mamami. Może sobota w godz południowych, idealnych na kawkę? Ok 12 np w w/w Różanym albo tam na górze w Pajo (jakaś restauracja jest, ale chodzi o ilość miejsca). Można wtedy przynieść wszystkie informacje, które do tej pory zbierałyście i ogarnąć to łatwiej.
A tak poza tym to spotkanie ma być w pon 14.04 czy wtorek 15.04?

Offline

 

#4 2014-04-08 12:45:31

Emilka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-07
Posty: 3
Punktów :   

Re: spotkanie 15.04

Poniedziałek! 14.04. Sorki za pomyłkę i dziękują za czujność:)
Jeśli chodzi o nasze spotkanie to mi w sobotę i niedzielę pasuje dopiero po południu ok. 16:00 lub wieczorem.

Offline

 

#5 2014-04-08 18:02:43

AniaZK

Administrator

Zarejestrowany: 2014-04-03
Posty: 5
Punktów :   

Re: spotkanie 15.04

Dla mnie sobota niestety cała odpada jeśli chodzi o spotkanie, bo mój Mąż ma urodziny i Teść też, więc będzie spotkanko rodzinne. Niedziela może być:) Godzina +-15 pewnie byłaby ok:)
Tak sobie myślę, że jak ktoś nam nie narzuci daty i godziny tak jak to było na warsztatach to będzie ciężko się zebrać hehe ale damy radę Mam nadzieję:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gmb.pun.pl www.mini-bike.pun.pl www.eusiowy.pun.pl www.budownictwo-wst.pun.pl www.sushmitasen.pun.pl